(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-01 10:08

2

(Nr 1822730)

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Wózek widłowy mały

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 300.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia drobny ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia całej przestrzeni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wymiary. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Kluczowa jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Kluczowy jest także czas realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lwówek

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radoszewice, Polska

Termin elastyczny