(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-01 10:08

2

(Nr 1822730)

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Wózek widłowy mały

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 300.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej przestrzeni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga jest większy niż 3,5 t. i inne pojazdy spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i wielkość. Wypada także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać pakunek. Istotna bywa również informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być również termin wykonania usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lwówek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radoszewice, 98-354, Polska

Termin elastyczny