(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-01 10:08

2

(Nr 1822730)

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Wózek widłowy mały

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 300.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowetego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Powinno się również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Istotna jest również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być także czas realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to często palety, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Lwówek

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radoszewice, Polska

Termin elastyczny