(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 20:39

2

(Nr 1827074)
2

Waga w kg:

20.00

Dystans: 341.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

230 zł

ID firmy: 498459
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 21:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-08

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Załadunek środa-czwartek, dostawa poniedziałek-wtorek.

Cena (zawiera VAT): 230 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła czy też kupić odpowiedni karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ulokować w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić kawałkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Borne Sulinowo, Polska

21 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

24 lip 2017