(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 20:39

2

(Nr 1827074)
2

Waga w kg:

20.00

Dystans: 341.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

230 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 21:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-08

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Załadunek środa-czwartek, dostawa poniedziałek-wtorek.

Cena (zawiera VAT): 230 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję przewozu rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła albo zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się zdemontować i ściągnąć wszystkie ruszające się elementypedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru warto osadzić w osobnych, małych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców zabezpieczających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Borne Sulinowo, Polska

21 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

24 lip 2017