(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-27 17:54

2

(Nr 1874954)
2

Dystans: 594.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacjeszczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Pajęczno, Polska

27 cze 2017

Adres i termin dostawy

Dziwnów, Polska

Termin elastyczny