(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-28 01:06

2

(Nr 1875971)
2

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

03

Dystans: 2092.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiedniozaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.


Adres i termin nadania

Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

4 gru 2017

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

6 gru 2017