(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-28 01:06

2

(Nr 1875971)
2

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

03

Dystans: 2092.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

4 gru 2017

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

6 gru 2017