(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 11:02

2

(Nr 1876640)
2

Dystans: 576.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić gazetami albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Brzeg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Procisne, Polska

Termin elastyczny