(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-27 13:26

2

(Nr 1989605)
2

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1744.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwa rowery jeden dziecka i jeden dla doroslego

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu bądź kupić stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

27 sie 2017

Adres i termin dostawy

Błędnica, 07-320, Polska

29 sie 2017