(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-27 13:26

2

(Nr 1989605)
2

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1744.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwa rowery jeden dziecka i jeden dla doroslego

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję przewozu rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też zakupić taki karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruchome częścipedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców ochraniających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

London, United Kingdom

27 sie 2017

Adres i termin dostawy

Błędnica, Polska

29 sie 2017