(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-29 21:33

2

(Nr 1995728)
2

Waga w kg (łączna):

32.00

Dystans: 1066.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

420 zł

ID firmy: 26203
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 09:44

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Podana cena jest całkowita, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 420 zł

Wiadomości:

550 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 00:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

600 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 22:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu czy też zakupić taki karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców chroniących jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Tarnowskie Góry, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saarbrücken, Niemcy

Termin elastyczny