(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-29 21:33

2

(Nr 1995728)
2

Waga w kg:

32.00

Dystans: 1066.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

420 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 09:44

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Podana cena jest całkowita, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 420 zł

Wiadomości:

550 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 00:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 22:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję transportu dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła czy też nabyć pasujący karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się odkręcić oraz usunąć wszystkie ruchome częścipedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić papierem albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców osłaniających paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 . Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Tarnowskie Góry, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saarbrücken, Deutschland

Termin elastyczny