(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-09-06 09:55

2

(Nr 2011748)
2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 285.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam szukam transportu stołów z kamiennych blatów o przybliżonych wymiarach 150 cm/100cm szt 4 plus 6 taboretów kamiennych.Termin dostosuję sie do przewoxnika liczy się niska cena,Mile widziany transport na zasadzie kursu powrotnego lub coś w tym rodzaju.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego rodzaju – tworzą bazę, na której nietrudno można przetransportować nieduże pakunki oraz przedmioty. Transport na paletach to głównie wykorzystywana metoda transportu dużej ilości towarów. Na paletach głównie transportuje się towary przekraczające 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, produkty budowlane, itp. Aby jak najdokładniej wycenić transport towaru na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie paletowym. Przy szacowaniu kosztów transportu podstawowe znaczenie miewa ilość palet, waga towaru i rodzaj przewożonych rzeczy. Ładunki paletowe dźwigane są dzięki wózkom widłowym.

Europalety i inne typy palet

    Przy transporcie na paletach przoduje europaleta, nazywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta ma format 800x1200x150 mm oraz jest wyprodukowana z drewna. W transporcie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 mm. Palety oddane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają wielkość 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.

Koszt transportu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 zł, a to wynosi 57 gr za km.

Koszt przewozu palet w Europie

    Transport palet w Europie to średni koszt 581 złotych i to wychodzi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Strzałkowo, 62-420, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sławno, Polska

Termin elastyczny