(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-09-06 09:55

2

(Nr 2011748)
2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

2000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 285.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam szukam transportu stołów z kamiennych blatów o przybliżonych wymiarach 150 cm/100cm szt 4 plus 6 taboretów kamiennych.Termin dostosuję sie do przewoxnika liczy się niska cena,Mile widziany transport na zasadzie kursu powrotnego lub coś w tym rodzaju.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typustanowią podstawę, na której łatwo daje radę przewieźć nieduże pakunki oraz rzeczy. Przewóz paletowy to przeważnie wykorzystywana metoda przewozu cięższych towarów. Dzięki paletom zazwyczaj transportuje się paczki ważące więcej niż 70 kilogramów – bramki żeliwne, skrzynki, artykuły budowlane, itp. Żeby dobrze oszacować koszt przewozu towaru na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a dostaniemy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. Przy wycenie przewozu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, ciężar towaru oraz typ transportowanych przedmiotów. Ładunki paletowe dźwiganeza pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz pozostałe rodzaje palet

    Przy transporcie paletowym przoduje europaleta, określana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta posiada wymiary 800x1200x150 milimetrów oraz jest zrobiona z drewna. W transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety skierowane do przewozu w kontenerach mają rozmiary 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Cena transportu palet w Polsce
    Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce kosztuje 187,8 PLN, a to wynosi 57 gr za km.

Ceny przewozu palet w Europie

    Przewóz palet na trasach międzynarodowych to średni koszt 581 , a to wynosi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Strzałkowo, 62-420, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sławno, Polska

Termin elastyczny