(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-06 10:53

2

(Nr 2011913)
2

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 1154.00 km

Informacje dodatkowe:

2 rowery Peugot

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 16:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub zakupić właściwy karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej umieścić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Lille, 59000;59160;592, Francja

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny