(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-06 10:53

2

(Nr 2011913)
2

Waga w kg:

25.00

Dystans: 1154.00 km

Informacje dodatkowe:

2 rowery Peugot

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 16:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję transportu dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź zakupić taki karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruszające się częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach lub osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców chroniących jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 . Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Lille, Francja

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny