Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-28 11:45

2

(Nr 2120136)
2

Waga w kg:

50.00

Dystans: 382.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 11:59

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

Cavora
03-11-2017, 17:56
Dzień dobry, czy ofert aktualna?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję przewozu rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć właściwy karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się częścipedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców chroniących rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 . Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

74-407 Chwarszczany, Boleszkowice, Polska

Termin elastyczny