(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-28 11:45

2

(Nr 2120136)
2

Waga w kg:

50.00

Dystans: 382.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 11:59

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

Cavora
03-11-2017, 17:56
Dzień dobry, czy ofert aktualna?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć odpowiedni karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby lub przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

74-407 Chwarszczany, Boleszkowice, Polska

Termin elastyczny