(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-23 08:03

2

(Nr 2407104)
2

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 5.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     Na początek należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Jelenia Góra, 58-560, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jelenia Góra, Polska

Termin elastyczny