(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 10:03

2

(Nr 2637044)
2

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 3018.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

ID firmy: 54262
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 09:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2019-05-02

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2019-05-02, 09:05

Opis oferty:

Specjalizujemy się w transportach na Maltę i z Malty. Odbiór i dostawa towarów możliwa codziennie 7 dni w tygodniu. Posiadamy własne centrum logistyczne na Malcie z własnym magazynem. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości: (2)

Paweł S. (Zleceniodawca)
04-05-2018, 12:21
Czy można z wami skontaktowac się telefonicznie , odnośnie przesyłki czy tylko przez ten panel?, ca ły czas zainteresowany wysyłka , proszę o kontakt
Marcin D. (Przewoźnik)
04-05-2018, 13:13
Witam, Wszelkie ustalenia dotyczące transportu prowadzimy drogą e-mailową bądź za pmocą portalu Clictrans,
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

15 maj 2018

Adres i termin dostawy

San Ġiljan, Malta

Termin elastyczny