(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 15:33

2

(Nr 2647184)
2

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

9

Dystans: 2181.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, żeby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Limerick, Irlandia

27 cze 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

4 lip 2018