(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-14 23:07

2 (Nr 2701916)

2

Waga w kg (łączna):

40.00

Dystans: 2243.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub nabyć stosowny karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto ulokować w oddzielnych, małych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie należy osłonić gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców chroniących paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Praga, Czechy

1 sie 2018

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny