(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-22 17:27

2

(Nr 2997792)
2

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 542.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach albo osłonić fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców osłaniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 4 sie 2018 do 11 sie 2018

Adres i termin dostawy

Poronin, Polska

Termin elastyczny