(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 12:58

2

(Nr 3005836)
2

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 1593.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź zakupić stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się ulokować w odrębnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Podgorica, Czarnogóra

Od 3 wrz 2018 do 23 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny