(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 (Nr 4634143)

2

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 947.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Dania Południowa, Odense

30 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Konin

Od 30 sie 2019 do 31 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.