(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 (Nr 4728144)

2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1896.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Huntingdon

8 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Korczówka

12 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pudeł, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.