(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 (Nr 4945638)

2

Waga w kg (łączna):

400.00

Dystans: 1745.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.