(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 (Nr 5521442)

2

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1348.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 1 gru 2019 do 6 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Lubin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.