2 (Nr 5711850)

2

Waga w kg (łączna):

260.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2464.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sanlúcar De Barrameda

27 lut 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Friuli-Wenecja Julijska, Triest

Od 7 mar 2020 do 7 maj 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.