2 (Nr 5774770)

2

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 585.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Chełm

28 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

1 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.