2 (Nr 6111441)

2

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1652.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Wellingborough

3 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gliwice

10 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.