(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 (Nr 6268659)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 1935.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, City Of Nottingham

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.