2 (Nr 6740978)

Waga w kg (łączna):

1800

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

40000

Dystans: 2457.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 4 lis 2020 do 23 gru 2020

Adres i termin dostawy

Ukraina, Obwód Kijowski, Ukrajinka

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.