(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2-3 cubic meters (Nr 6477323)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1350.00 km

Adres i termin nadania

Węgry, Budapeszt, Budapeszt

Od 24 sie 2020 do 12 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Utrecht, Zeist

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.