2-3 m3 (Nr 6740404)

2-3 m3

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1086.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 17 gru 2020 do 20 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 18 gru 2020 do 24 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.