2-3 palety artykuły kosmetyczne (Nr 7944386)

 2-3 palety artykuły kosmetyczne
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
2-3 palety artykuły kosmetyczne
300 x 200 x 150 cm
80 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
80 kg
Dystans
1526 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Chorzów

Od 7 sie 2021 do 29 sie 2021

Adres i termin dostawy

Norwegia, Oslo, Oslo

Od 2 wrz 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej przestrzeni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga jest większy niż 3,5 t. i inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wymiary. Należy także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest także czas zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to często palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.