(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2,5 m3 drewna (Nr 4704476)

2,5 m3 drewna

Długość [m]:

6.6

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

1300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 17.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Trzemuszka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Zaliwie-Szpinki

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przekracza 3,5 t. i inne samochody spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Należy także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w sprawie usługi – czy obejmuje tylko transport, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być również termin wykonania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.