(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 12:51

2.5m x 3m H 3-3.5T

(Nr 1999421)
2.5m x 3m H 3-3.5T

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Konstrukcje spawane

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1840.00 km

Informacje dodatkowe:

konstrukcje maja wymiary ok 0.8 x 1.3 x 2.4 waga ok 550 kg szt do przewozu jest 6 szt moze jechać na stojąco na bokach 0.8 x 1.3 lub leżąco 1,3 x 2.4 i 3 szt do góry

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej powierzchni, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Warto także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Istotna bywa również informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy także załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być również termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Świebodzin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Borris, Carlow, Irlandia

Termin elastyczny