(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 12:51

2.5m x 3m H 3-3.5T

(Nr 1999421)
2.5m x 3m H 3-3.5T

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Konstrukcje spawane

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1840.00 km

Informacje dodatkowe:

konstrukcje maja wymiary ok 0.8 x 1.3 x 2.4 waga ok 550 kg szt do przewozu jest 6 szt moze jechać na stojąco na bokach 0.8 x 1.3 lub leżąco 1,3 x 2.4 i 3 szt do góry

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 

    Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których ciężar jest większy niż 3,5 t. oraz inne samochody spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważnetego ładunku parametry – waga i rozmiar. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać pakunek. Ważna jest także informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją jest także termin realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Świebodzin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Borris, Carlow, Irlandia

Termin elastyczny