(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 12:51

2.5m x 3m H 3-3.5T

(Nr 1999421)
2.5m x 3m H 3-3.5T

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Konstrukcje spawane

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1840.00 km

Informacje dodatkowe:

konstrukcje maja wymiary ok 0.8 x 1.3 x 2.4 waga ok 550 kg szt do przewozu jest 6 szt moze jechać na stojąco na bokach 0.8 x 1.3 lub leżąco 1,3 x 2.4 i 3 szt do góry

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia mały towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przewyższa 3,5 tony i inne samochody spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Należy również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Ważna jest również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być także termin realizacji transportu.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Świebodzin, 66-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Borris, Irlandia

Termin elastyczny