(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-01 17:54

2 ALUMINIOWE GRZEJNIKI 60CM X 100CM , Z BIELSKO BIALA DO CREWE, UK

(Nr 2650792)
2 ALUMINIOWE GRZEJNIKI 60CM X 100CM , Z BIELSKO BIALA DO CREWE, UK

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

22.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1914.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

Od 21 maj 2018 do 25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Crewe, Wielka Brytania

Od 28 maj 2018 do 1 cze 2018