(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 bed, 1 living (Nr 5015130)

2 bed, 1 living

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Australia, New South Wales, Sydney

31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pakunków, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.