(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 bed apartment (Nr 5413146)

2 bed apartment

Waga w kg (łączna):

700

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 3511.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, Dublin, Dublin

25 sty 2020

Adres i termin dostawy

Malta, Malta, Valletta

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.