2 bed flat (Nr 5720362)

2 bed flat

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1860.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Telford

26 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

27 kwi 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.