(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 bed flat (Nr 5775322)

2 bed flat

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 1600.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 26 sty 2020 do 27 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 28 sty 2020 do 29 sty 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę kartonów, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.