(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 bed house (Nr 5171150)

2 bed house

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

600

Dystans: 1784.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bournemouth

Od 13 gru 2019 do 14 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Tczew

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.