2 bed house (Nr 6408698)

2 bed house

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 1448.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cambridgeshire, Cambridge

18 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

20 wrz 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.