2 bed house,garrage. (Nr 6001745)

2 bed house,garrage.

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 2219.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Callander

31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Antoniew

8 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.