(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2-bed house move (Nr 6086606)

2-bed house move

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

700

Dystans: 1406.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Sussex, Bognor Regis

27 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

29 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.