(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-02 16:45

2 bedroom flat

(Nr 2251395)
2 bedroom flat

Waga w kg (łączna):

1300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1607.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Watford, Wielka Brytania

14 lut 2018

Adres i termin dostawy

Katowice, 80-758, Polska

16 lut 2018