2-bedroom house move (Nr 6339517)

2-bedroom house move

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 455.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Uppsala, Uppsala

Od 20 wrz 2020 do 22 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Szwecja, Västra Götalands Län, Gbg

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego majątku.