(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-01 16:45

2 bicicletas

(Nr 2650572)
2 bicicletas

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 472.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie kupić właściwy karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto poodkręcać i zdjąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Irun, Hiszpania

5 maj 2018