(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 bicicletas (Nr 5209114)

2 bicicletas

Waga w kg (łączna):

30

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Minorka

11 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Orpesa/oropesa Del Mar

12 lut 2020


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu czy też nabyć pasujący karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy poodkręcać i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.