(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 bicicletas de carretera (Nr 4649692)

2 bicicletas de carretera

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 982.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 5 sie 2019 do 13 sie 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardia, Mediolan

Od 14 sie 2019 do 21 sie 2019


Transport rowerów

Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też nabyć właściwy karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto zdemontować i ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.