2 bicis de carretera x 2 (Nr 8008455)

2 bicis de carretera x 2
Waga
Sztuk
2 bicis de carretera
30 kg
2
Łączna waga:
60 kg
Dystans
625 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 21 paź 2021 do 22 paź 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 21 paź 2021 do 22 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź nabyć stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto odkręcić oraz usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie opłaca się osłonić gazetami czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów chroniących paczkę.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.