(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-08-06 11:23

2 bieżnie, 4 orbitreki, 3 rowery, 1 step z NL

(Nr 1945013)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1213.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to urządzenia, które głównie można znaleźć na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się również na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki i trudno przewieźć go samemu.

    Sprzęt treningowy musi być odpowiednio popakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najbezpieczniej jest użyć oryginalne opakowania. Jeżeli sprzęt może ulegnąć uszkodzeniu, należy zastosować do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozmontować i osłonić wszystkie części z osobna - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz kartonu – postarajmy się zatem o to, żeby niezapełnione obszary w paczce wypełnić materiałami czy też styropianem. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku paczki.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego ma wpływ odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, ciężar i wymiary, a także liczba sztuk koniecznych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 PLN.

Adres i termin nadania

Waddinxveen, Holandia

Od 6 sie 2017 do 7 sie 2017

Adres i termin dostawy

Piaseczno, 05-500, Polska

Termin elastyczny