(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-21 11:43

2 Big Bagi

(Nr 2400540)
2 Big Bagi

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

BIG BAG

Budżet zlecenia [zł]:

369

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 211.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu transportu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której rozkłada się nieduże rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się meble, szkło, materiały budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna czy materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem - Tirem i zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie w przypadku transportu towarów w postaci płynu lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Radzionków, 41-922, Polska

23 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lutomiersk, 95-083, Polska

Od 26 lut 2018 do 27 lut 2018