(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 15:03

2 bikes (Nr 2643452)

2 bikes

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 1504.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź kupić taki karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto zdemontować i usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych pudełkach lub osłonić fragmentami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców osłaniających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Slough

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Catalonia, Tàrrega

Termin elastyczny