(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 bikes (Nr 4691424)

Waga w kg (łączna):

50.00

Dystans: 1991.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Norfolk, Hellesdon

Od 18 sie 2019 do 20 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła albo kupić stosowny karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru warto ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto osłonić gazetami czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.