(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 DOMKI LETNISKOWE, OKNA, MATERIAŁY OCIEPLENIOWE (Nr 6142054)

2 DOMKI LETNISKOWE, OKNA, MATERIAŁY OCIEPLENIOWE

Waga w kg (łączna):

7000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Dystans: 1834.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Sękowa

23 cze 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Bognor Regis

27 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.